Dalaman Marmaris Transfer

Dalaman Marmaris Transfer

Dalaman Marmaris Transfer hizmetimiz ile gideceğiniz otel, apart, tatil köyü ve evlerinize güvenli ve ekonomik seyahat edeceksiniz. Marmaris Transfer ulaşımınız yaklaşık 1 saat 15 dakika sürebilir ve bu trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Dalaman Marmaris arası 100 kilo metre’dir. Yaz aylarında yoğun trafik ve yol çalışmaları kısa süreli aksaklıklara sebebiyet verebilir.

Dalaman Marmaris Transfer

Dalaman Havalimanı Marmaris Transfer

 Dalaman Havalimanı Marmaris Transfer hizmetini her yıl binlerce kişi kullanmaktadır. Marmaris Transfer Firmaları arasında en çok tercih edilenlerin başında da Kaya Transfer olarak biz varız. Yolculuğunuzun güvenli, rahat ve kaliteli geçmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Yolculuğunuzun rahat geçmesi için yeni model araçlarla yapıyoruz. Temiz araçlarımız sizin ve ailenizin sağlıklı bir yolculuk yapması için bu konuya çok dikkat ediyoruz. Marmaris Transfer de bizi tercih ederek ailenize en iyi seyahati yaptırabilirsiniz. Dalaman Marmaris Transfer ile kendinizi özel hissedin.

Marmaris Transfer

Marmaris Transfer ile yaz aylarında sorunsuz ve hızlı seyahat edin. Dalaman Marmaris Transfer tercih eden siz değerli müşterilerimizi en konforlu şekilde gidecekleri yere ulaştırıyoruz.  Marmaris Dalaman Transfer için de aynı şekilde seyahat edeceksiniz.

Dalaman Marmaris Transfer Rezervasyonu

Dalaman Havalimanı Marmaris Transfer rezervasyonu için yapmanız gerekenleri sizin için yazalım.

  • Adınız Soyadınız
  • Uçuş Saati
  • Uçuş Kodu
  • Uçuş Tarihi
  • Kişi Sayısı
  • Araç Tercihi
  • Hotel, Apart ve Tatil köyü adresleri
  • Bebekli aileler için bebek koltuğunu operasyon sorumlumuzdan talep edebilirsiniz.

Marmaris Dalaman Transfer içinde aynı bilgiler gerekmektedir. Uçuş saatinden en az 3 saat önce sizi alış noktasından alarak havalimanı seyahatinizi uçağınıza geç kalkmadan gerçekleştiriyoruz. Marmaris Dalaman Transferinde operasyon sorumlusuna doğru uçuş saatini bildirerek size verdiği saatte alış yerinde olmanız yeterli olacaktır.

Rezervasyon yaparken bu bilgilere lütfen dikkat edelim. Sorunsuz bir ulaşım için doğru bilgileri web sitemizden rezervasyon yaparken eksiksiz doldurarak yapınız. Diğer bir seçenek ise operasyon sorumlumuza telefonla bilgileri iletebilirsiniz. Dalaman Havalimanı Transfer konusunda eksiksiz bir seyahat için bizimle bilgileri teyit için whatsapp üzerinden yazışarak teyit edebilirsiniz. Whatsapp iletişimi en hızlı ve güvenli rezervasyon sistemizidir.

Araç tercihlerinizi valiz sayısı ve çocuk arabanız var ise ona göre geniş araçlar tercih etmenizi öneriyoruz. Bagaj sorunu yaşamanız durumunda sorumluluk kabul etmiyoruz.

Dalaman Marmaris Transfer Araç Çeşitlerimiz

Dalaman Marmaris Transferinizi Mercedes Vito , Wosvagen Caravelle ve Mercedes Sprinter Minibüs vb. araçlar ile gerçekleştiriyoruz. Marmaris Transfer de 1-6 kişi için vito model araçlarımızı 7-16 arası kişiyi de sprinter araçlarımız ile seyahat ettiriyoruz. Araç filomuzda yeni model klimalı araçlar bulunmaktadır. Dalaman Marmaris Transfer de yaz aylarında klimalı araçlar ile seyahat edeceksiniz.

Dalaman Marmaris Transfer Ücreti

Dalaman Marmaris Transfer Fiyat aralığını sizler için en düşük seviyelere çektik. Transfer fiyatlarına kdv dahildir. Dalaman Transfer hizmetlerimiz de otopark ve tünel ücretleri dahildir. Dalaman Marmaris Transferi için rezervasyon yapan müşterilerimiz fatura talep etmeleri durumunda bu isteklerini bize transferden 1 gün önce bildirmeleri gerekmektedir.

Dalaman Marmaris Vip Transfer ile özel yapım araçlarımız ile keyifli yolculuk yapabilirsiniz. İkramlarımız ile yaz aylarında serin kış aylarında sıcak bir yolculuk yapacaksınız.

Marmaris

Marmaris Muğla’nın bir ilçesidir. Marmaris en çok yabancı ve yerli turistin ziyaret ettiği turizm ilçelerimizden biridir. Nüfusu 2017 yılı sayımlarında 91 binin üzerinde sayılmıştır. Bu ilçemizde yerleşmiş yabancı kişilerde mevcuttur. Yabancılar ağırlıklı olarak ingiltereden gelen kişilerden oluşmaktadır. Burada en önemli istihdam turizm sektöründe çalışanlardan oluşmaktadır. Bölgede otel, apart, tatil köyü, restaurant, bar, cafe, lokanta, dövmeciler, hamamlar, kuaförler, marketler vb. işletmeler yurtdışından gelen müşterilere bağlantılı olarak çalışmaktadır. Marmaris de tatil yapan turistler dalış, tekne turu, safari ve diğer deniz sporlarıyla keyifli zaman geçirebilirler.

Dalaman Havalimanı Transfer

Dalaman Transfer ile bölgede bulunan turistlik yerlere en hızlı ve güvenilir ulaşım hizmetini veriyoruz. Bölgede en çok tercih edilen hizmetlerimiz şunlardır.

Her yıl binlerce yolcumuz bu hizmetleri satın almaktadır. Güvenli ve sabit fiyatlarımız ile her zaman yanınızdayız. Zamanında dilediğiniz yerde bizi bulacaksınız. Yapmanız gereken çok basit hemen bizi arayın. Yada web sitemizden online rezervasyon formunu doldurarak yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir